top of page
Форум стейкхолдерів і роботодавців

Підготовка студентів-волонтерів ДНМУ з профілактики психічного здоров’я

Протягом 2019 – 2020 навчального року студенти 1 - 5 курсів прийняли участь у навчанні тренінговим технологіям за міжнародними стандартами під керівництвом Ящишиної Ю.М., доцента кафедри, к.психол.н., сертифікованого тренера з підготовки та розробки тренінгів. (див. папку ФОТО підготовка студентів-волонтерів ДНМУ). Була підготовлена група з 8 тренерів-волонтерів для проведення профілактичних інтерактивних заходів тренінгів з розвитку розвиток здорового способу життя та профілактики дистресу серед учнівської та студентської молоді серед студентської та учнівської молоді навчальних закладів Донецької області. За ініціативи студентів був підготовлений проєкт «Будьмо здорові з ДНМУ!»

 

1. тренінги з підготовки студентів-волон
3. тренінги з підготовки студентів-волон
6. тренінги з підготовки студентів-волон
4. тренінги з підготовки студентів-волон
5. тренінги з підготовки студентів-волон
2. тренінги з підготовки студентів-волон

Проєкт «Будьмо здорові з ДНМУ!»

Влітку 2020 року проєкт «Будьмо здорові з ДНМУ!» отримав перемогу у конкурсі міні-грантів для розвитку громадських ініціатив в рамках проєкту «Створення багатофукціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки уряду Німеччини. В розробці проєкту брали участь студенти 5 – 6 курсів медичного факультету №1 Крутін Ілля, Дика Євгенія, Білокопитова Анастасія під керівництвом доцента кафедри, к.психол.н. Ящишиної Ю.М. З вересня 2020 року Проєкт успішно реалізується в загальноосвітніх школах м. Краматорська. (див. папку ФОТО Проєкт Будьмо здорові з ДНМУ).

Проєкт спрямований на  розвиток здорового способу життя та профілактики дистресу серед учнівської та студентської молоді шляхом засвоєння низки навичок відповідального ставлення до свого життя, перенесення дистресу і психічної саморегуляції та ефективної взаємодії за принципом «рівний-рівному». Принцип навчання за технологією «рівний-рівному» сприяє кращому засвоєнню та розвитку навичок впливу однієї групи (студенти тренери-волонтери) з метою зміни поведінки іншої групи (студенти, учні). Особливу увагу направлено на учнів та студентів, які пережили психотравмуючі події, пов’язані з військовими конфліктами та навчання їх навичкам перенесення дистресу. Реалізація Проєкту передбачає проведення комплексу тренінгів психопрофілактичної спрямованості серед студентської та учнівської молоді Донецької області:

1. Тренінг компетентності зі здорового способу життя «КОЛО ЗДОРОВ’Я»: здоровий спосіб життя як цінність.

2. Тренінг «ЕМОЦІЙНА САМОРЕГУЛЯЦІЯ»: як розуміти свої емоції.

3. Тренінг з надання першої психологічної допомоги у кризових ситуаціях та розвитку навичок перенесення дистресу «АНТИСТРЕС».

4 Тренінг з розвитку толерантності «ТОЛЕРАНТНІСТЬ: ПРАВО БУТИ РІЗНИМИ!».

5. Тренінг розвитку комунікативної компетенції «СПІЛКУЙСЯ ТА ДІЙ У СТИЛІ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ!». (див. папку ФОТО Проєкт Будьмо здорові з ДНМУ, 1-2 фото інфографіка проекту).

Проєкт Будьмо здорові з ДНМУ!.jpg
3. проєкт Будьмо здорові з ДНМУ в Крамат
6. Будьмо здорові з ДНМУ в зош 3 м. Крам
1. Інфографіка проєкта Будьмо здорові.pn
2. проєкт Будьмо здорові з ДНМУ!.jpg
5. проєкт Будьмо здорові з ДНМУ в зош 2
2. Інфографіка проєкта Будьмо здорові.pn
logo_dnmu.png
bottom of page