top of page
Міжнародна діяльність

Відвідування Грацького медичного університету,   м. Граць, Австрія (2016 рік)

Зустріч представників з Ізраїлю (2016 рік)

Співробітники кафедри та психіатричної лікарні м. Краматорська відвідали навчальні семінари представників з Ізраїлю, якими був представлений психотерапевтичний метод роботи з метафорическими картами при наданні допомоги постраждалим від військового конфлікту людей.

Відвідування шпиталю Нігуарда, м. Мілан, Італія (2016 рік)
Відвідування міської лікарні м. Стара Любовня, Словакія (2016 рік)
Науковий мітинг, м. Турку, Фінляндія (2017 рік)

Співробітники кафедри взяли участь у науковому мітингу (13-15.03.2017 р.) в науковому центрі університету м. Турку, Фінляндія - директор центру проф. дитячої психіатрії Андре Сераундер. Мітинг був присвячений обговоренню науково-дослідного проекту між університетами. Зав. каф. Осокіна О. І. виступала з експериментальною доповіддю про проблеми психічного здоров'я підлітків у Донецькому регіоні.

Обмін досвідом у психіатричному шпиталі м. Мюнстерлінген, Швейцарія 3-7 травня  (2017рік)

Співробітники кафедри і психіатричної лікарні м Слов'янська відвідали психіатричний шпиталь в м. Мюнстерлінген, Швейцарія (директор проф. Герхард Дамман) 03-07.05.2017 р. У складі делегації були зав. кафедри псіхіатрії, психотерапії, наркології та мед. психології, д.мед.н. Осокіна О.І., головний позаштатний психіатр департаменту ОЗ у Донецькій області Смаль Ю.І.

Науковий мітінг "Психотерапия психотравми" м.Констанз, Німеччина  4 травня (2017рік)

Співробітники кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології взяли участь у науково-освітньому форумі 04.05.2017 року, організованому кафедрою психології (зав. каф. проф. Т. Ельберт) Констанзкого університету в м. Констанз, Німеччина. Зав. каф. Осокіна О.І. виступала з науково-експериментальною доповіддю, в якій була відображена ситуація з проблеми психічного здоров'я у Донецькому регіоні та робота психіатричної служби в умовах АТО.

Зустріч професора дитячого психіатра з Норвезького університету Норберта Скакаускаса 13 липня (2017 рік)

Співробітники кафедри та психіатричної лікарні м. Краматорськ зустріли професора  дитячої психіатрії з Норвегії Норберта Скакаускаса, який приїхав з ознайомчим візитом для обговорення подальшої співпраці між університетами.

Зустріч колег з м. Вільнюс (Литва), жовтень (2017 рік) 

Зустріч колег з Литви (директора Центру психічного здоров'я м Вільнюс М. Марцінкевікуса і психіатра з Центру аддиктивной патології м Вільнюс д-ра Е. Субата). На фото також співробітники кафедри (зав. каф. О.І. Осокіна, доц. Г.Г. Путятін), головні лікарі психіатричної лікарні м Краматорська (Л.Л. Севастьянова) та м Слов'янська (Ю.І. Смаль), жовтень 2017 року.

Відвідування університету ім. Каменського в м. Братислава (Словаччина)  8-9 жовтня (2017 рік)

Співробітники кафедри і практичні лікарі психіатричної лікарні м Краматорська відвідали медичний факультет Університету ім. Каменського в м. Братислава (Словаччина) 8-9 жовтня 2017 року

logo_dnmu.png
bottom of page